Catering dla firm Bydgoszcz

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Ułatwiona migracja zarobkowa i duże zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych pracowników sprawiają, że wysiłek zatrzymania pracownika na stanowisku leży dzisiaj również po stronie pracodawcy. Usługi cateringowe dla pracowników to sprawdzony sposób na lojalizację zatrudnionych osób. Benefit w formie darmowych lub dofinansowywanych posiłków potrafi stanowić kartę przetargową podczas zabiegania o nowego albo zatrzymanie w firmie dotychczasowego pracownika. Zbilansowane jedzenie serwowane regularnie w miejscu pracy to także gwarancja utrzymania wydajności osoby zatrudnionej.
Szukasz benefitów pracowniczych dla firmy z Bydgoszczy? Postaw na posiłki dla pracowników
Na współczesną płacę składają się nie tylko pieniądze, ale także systemy benefitów. Dobra firma cateringowa potrafi przesądzić decyzję w zakresie przyjęcia lub odrzucenia propozycji zatrudnienia od firmy. Reakcja na dodatki w formie kart sportowych, dopłat do biletów (np. kinowych) lub voucherów do wybranych sklepów jest zależna od trybu życia i zainteresowań poszczególnych osób. Pyszne jedzenie, które pracownicy łatwo mogą dostosować do swoich potrzeb, to opcja budząca powszechne zainteresowanie. Przerwa na posiłek podczas kilkugodzinnej pracy jest przecież niezbędna. Nie każdy pracownik uprawia sport, ale z pewnością każdy musi jeść.

Lunchspot to również catering na terenie Bydgoszczy dla pracowników fizycznych!

Potrawy przygotowywane na zlecenie Lunchspot mogą stanowić nie tylko benefit dla pracowników biurowych, ale również wsparcie pracowników fizycznych. Zakres usług cateringowych Lunchspot obejmuje bowiem także posiłki regeneracyjne i profilaktyczne zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Decydując się na naszą ofertę, możesz skorzystać z ustawowych ulg ZUS, np. na posiłki BHP.
Dlaczego warto skorzystać z oferty Lunchspot na catering dla firm w Bydgoszczy?
Profesjonalny catering to świetny sposób na wdrożenie wartościowych posiłków w miejscu pracy bez ponoszenia ogromnych kosztów obsługi własnej stołówki. Gwarantuje, że każdy pracownik otrzyma przepyszne jedzenie dostosowane do jego potrzeb żywieniowych. Uznanie dla decyzji pracodawcy i poczucie, że zależy mu na komforcie zatrudnianego zespołu, jest jednym z najważniejszych elementów procesu lojalizacji pracownika.
Zadowolenie klientów Lunchspot to jednak nie tylko efekt elastycznego menu. Nasi partnerzy cenią sobie oszczędność czasu i wynikającą z tego zwiększoną wydajność pracowników, którzy otrzymując posiłek bezpośrednio do miejsca pracy, nie muszą wydłużać przerw, by skorzystać z oferty pobliskich restauracji. Wspólne posiłki pracowników wzmacniają także ich relacje, co pozytywnie na atmosferę w grupie oraz efektywność realizacji zadań.

Co wyróżnia Lunchspot na tle konkurencji?

Na rynku funkcjonuje coraz więcej firm cateringowych. Lunchspot wyróżnia się jednak na ich tle rozwiązaniami, które gwarantują pełnię wygody i zadowolenie zarówno ze strony firm, jak i ich pracowników. Co powoduje, że nasza oferta przykuwa uwagę coraz większej liczby przedsiębiorstw?

— Szybka realizacja – proces wdrożenia naszych usług cateringowych w zależności od wielkości firmy może zająć jedynie siedem dni. Już w ciągu tygodnia od podjęcia decyzji, Twoi pracownicy będą mogli cieszyć się dopasowanymi do ich potrzeb posiłkami lunchowymi.
— Elastyczność na wielu polach – finansowanie pełne lub częściowe? Posiłki dla pracowników biurowych czy fizycznych? Dieta z wybranej kuchni świata, fit, a może wegetariańska? Dostawa do miejsca pracy a może karty przedpłacone? Lunchspot oferuje wiele rozwiązań, umożliwiając pełne dopasowanie oferty do potrzeb wybranego przedsiębiorstwa.
— Niskie koszty – wdrożenie rozwiązania Lunchspot nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Firma płaci jedynie za posiłki i to wyłącznie te, które naprawdę trafiły do pracowników. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań nie oczekujemy opłaty abonamentowej z góry, lecz rozliczamy realnie dostarczone posiłki na koniec miesiąca.

Najlepszy catering dla firm? Bydgoszcz może już korzystać z oferty Lunchspot!

Smaczne jedzenie przyrządzone ze świeżych produktów, punktualny dowóz o dopasowanej do potrzeb klienta godzinie, finansowanie jedynie realnie zamówionych posiłków – to tylko garść argumentów potwierdzających, jak świetnym rozwiązaniem jest Lunchspot. Jeżeli interesuje Cię catering dla pracowników w Bydgoszczy oferujący najwyższą jakość usług – nie szukaj dalej. Poproś o niezobowiązującą ofertę i przekonaj się, jak łatwe może być wdrożenie benefitu w postaci zdrowych posiłków.