Catering dla firm Łódź

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Szukasz sposobu, by zwiększyć konkurencyjność swojej firmy na rynku pracowniczym? Posiłki dla pracowników to uniwersalny benefit, który potrafi być wręcz kartą przetargową podczas negocjacji zatrudnienia. Pakiety sportowe, zniżki w wybranych sklepach – to atrakcyjne dodatki do umowy o pracę, ale niekoniecznie kuszące dla każdego. Wygody spożywania posiłku w miejscu zatrudnienia oraz wynikających z tego oszczędności czasu i pracy nie sposób przecenić, niezależnie od osobistych pasji i trybu życia. Lunchspot to usługi cateringowe dla firm, dzięki którym jeszcze skuteczniej zawalczysz na rynku pracy o wymarzonego pracownika. Pomożemy również w przypadku ustawowych posiłków regeneracyjnych.

Sprawdzony benefit pracowniczy w Łodzi? Firma cateringowa dla pracowników to świetny wybór!

Rynek pracowniczy, zwłaszcza jeżeli chodzi o pracowników wysokowyspecjalizowanych, przeszedł w ostatnim czasie ogromną zmianę. Ciężar zabiegania o zatrudnienie coraz częściej nie leży po stronie potencjalnego członka kadry, ale po stronie pracodawcy. Zmiana ta stała się jedną z przyczyn rosnącej oferty propozycji benefitowych – darmowych biletów do kina lub teatru, zniżek w wybranych sklepach, czy dopłat do karnetów sportowych. Początkowo traktowane jak miły dodatek bonusy, szybko stały się czymś na porządku dziennym. Potencjalni pracownicy zaczęli bliżej im się przyglądać i zastanawiać, czy oferowane benefity naprawdę coś im dają. Miło mieć darmowy bilet do kina lub teatru, ale tylko wtedy, gdy lubi się tego typu rozrywkę. Dopłata do karnetu na siłownię jest fantastyczna, gdy ktoś nie stroni od aktywności fizycznej.

Obsługa żywieniowa w postaci firm cateringowych dostarczających jedzenie do pracy nie generuje tego typu wątpliwości. Dane pokazują, że aż 67% pracowników zjada podczas godzin etatowych dwa posiłki. Posiłki te trzeba wcześniej zakupić lub przygotować, co wiąże się dodatkowymi nakładami czasowymi i finansowymi. Profesjonalny catering dla pracowników, dostosowany do ich potrzeb żywieniowych, to obietnica nie tylko apetycznych i zdrowych przekąsek, ale przede wszystkim wygody oraz oszczędności. To solidne argumenty, które stanowią realną siłę w negocjacjach zatrudnienia.

Posiłki regeneracyjne w Łodzi? Lunchspot ma i taką ofertę!

Profesjonalna obsługa żywieniowa nie ogranicza się w Lunchspot do systemów benefitowych. Wiemy, że równie ważna w kontekście posiłków pracowniczych bywa dla pracodawców oferta posiłków regeneracyjnych. Oferujemy więc specjalne menu regeneracyjne oraz profilaktyczne zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Zamawiając catering w Lunchspot możesz skorzystać z ulg ZUS, m.in. na posiłki BHP.

Dlaczego szukając cateringu dla pracowników na terenie Łodzi warto wybrać Lunchspot?

Smaczne jedzenie jako karta przetargowa w negocjacjach zatrudnienia to tylko jeden z argumentów przemawiających za wprowadzeniem podobnego benefitu pracowniczego. Inne to:

— oszczędności względem alternatywnych rozwiązań – lokalna stołówka to ogromne koszty, które niekoniecznie przekładają się na realne zadowolenie pracowników. Rotacyjne menu raz wpisuje się w oczekiwania jednych, innym razem drugich. Wirtualna stołówka Lunchspot pozwala na duże oszczędności ze względu na brak wymogu dodatkowej infrastruktury oraz obsługi, a przy tym gwarantuje codzienne dopasowanie do oczekiwań osób włączonych do benefitu żywieniowego;
— zwiększenie efektywności pracowników – codzienne dostarczanie posiłków do miejsca pracy oznacza, że pracownicy nie muszą poświęcać czasu na zamawianie jedzenia, czy wychodzenie z biura w celu jego zakupu. Do czasu dostarczenia posiłku, lunch czy obiad w ogóle nie musi zaprzątać ich myśli, dzięki czemu mogą w pełni skupić się na pracy;
— zacieśnianie relacji osób zatrudnionych (co przekłada się na lepsze przydzielanie zadań i wydajność) – nasze posiłki dla firm dostarczane są w jednym czasie dla wszystkich pracowników. Zespoły spędzają więc wspólnie czas podczas konsumpcji, lepiej się poznając. Wspólne zrozumienie i zacieśnianie relacji to klucz to rozsądniejszego przydzielania zadań oraz ich sprawniejszego i dokładniejszego wykonywania.

Warto także pamiętać, że pracownik, który czuje, że firma o niego dba, to pracownik zadowolony i lojalny; mniej skłonny do zmiany zatrudnienia.

Czym oferta cateringowa Lunchspot wyróżnia się na tle konkurencji?

— Usługi cateringowe dla firm to coraz chętniej wypełniana nisza. Wyraźne zmiany na rynku pracy zachęcają do otwierania kolejnych projektów gastronomicznych oferujących systemy benefitowe. Dlaczego więc warto postawić właśnie na Lunchspot?
— Twój czas jest dla nas najważniejszy. Wpisujesz w wyszukiwarkę “catering Łódź”, wybierasz jedną z ofertę, podpisujesz umowę i… długo nic się nie dzieje. Wiele usług cateringowych potrzebuje tygodni, jeżeli nie miesięcy na pełne wdrożenie. System Lunchspot opracowaliśmy tak, że w zależności od wielkości projektu, jesteśmy w stanie wdrożyć nasze działania już w ciągu tygodnia.
— Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie elastyczne podejście. Rozumiemy, że każda firma jest inna, więc sztywnym zasadom mówimy nie. W Lunchspot możesz sam wskazać harmonogram dostarczania posiłków. Poza tym pyszne jedzenie oferujemy nie tylko jako benefit pracowniczy, ale też ustawowy posiłek regeneracyjny.
— Szanujemy Twoje pieniądze. Brak opłat wstępnych, brak abonamentu, brak kosztów za posiłki, z których nikt nie skorzystał. W Lunchspot rozlicza się wyłącznie z realnie wydanych posiłków. Masz też pełną kontrolę nad kosztami dzięki wygodnym fakturom zbiorczym.

Najlepszy catering dla firm? Łódź może już korzystać z oferty Lunchspot!

Dobry catering dla firm to zdrowe i smaczne jedzenie przygotowywane z doskonałej jakości składników, dostarczane zawsze punktualnie o określonej godzinie, w konkurencyjnych cenach. Oferta Lunchspot w pełni wpisuje się w te oczekiwania. Uważnie śledzimy rynek pracowniczy, zachodzące w nim zmiany i dokładamy wszelkich starań, by wpisać się w jego potrzeby. Do naszych partnerów podchodzimy z zaangażowaniem, wierząc w to samo, co Oni – że troska to klucz do lojalizacji i utrzymywania długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi. Potrzebna Ci sprawdzona firma cateringowa? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnego przedstawienia oferty. Już wkrótce, dzięki Lunchspot, możesz cieszyć się z zadowolonych i bardziej efektywnych pracowników.