Catering dla firm Olsztyn

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Prowadzisz wyjątkową firmę i chcesz, by pracowali w niej wyłącznie najlepsi? Szukasz sposobu, by przyciągnąć wykwalifikowanych pracowników? Na dzisiejszym rynku zatrudnienia liczy się nie tylko atrakcyjna pensja, ale także pakiet praktycznych benefitów. Karty sportowe, zniżki w wybranych sklepach – to wszystko świetne pomysły, ale niekoniecznie uniwersalne. Nie wszyscy przecież ćwiczą lub chcą to robić, a w przyzwyczajenia zakupowe przy dzisiejszej rynkowej różnorodności bardzo trudno trafić. Czy istnieje uniwersalnie kuszący benefit pracowniczy? Tak, to pełnowartościowy posiłek zgodny z oczekiwaniami dietetycznymi pracownika, dostarczany do biura każdego dnia, czyli Lunchspot.

Sprawdzony benefit pracowniczy w Olsztyn? Wybierz sprawdzoną firmę cateringową!

W dzisiejszych czasach zatrudnienie pracownika idealnego – doświadczonego i uzdolnionego – staje się coraz trudniejsze. Wysoko wykwalifikowany personel może przebierać nie tylko w ofertach lokalnych, ale i zagranicznych. Kusząca wizja otwartego na specjalistów świata sprawia też, że pracownicy chętniej zmieniają pracę. Duża rotacja na stanowiskach to duże koszty dla pracodawcy. Czy istnieje sposób, by zatrzymać pracownika na dłużej i uczynić go bardziej lojalnym? Jedną z możliwości są benefity. Zaczęło się od darmowych biletów do kina lub teatru, przeszło przez systemy punktowe uprawniające do zniżek w wybranych sklepach i darmowe karty sportowe, by dotrzeć do bardziej zaawansowanych dodatków do pensji. Aktualnie pracownicy nie patrzą wyłącznie na wysokość pensji, ale też idące z nią w parze bonusy. Co więcej, w wielu przypadkach benefity są w stanie odmienić decyzję potencjalnego pracownika. Sęk w tym, by wnosiły realną wartość do jego życia. Kina, teatry, zakupy, sport – to wszystko hobby, które może kusić mniejszą lub większą grupę osób. Smaczne jedzenie zaś to coś, co zgodnie interesuje niemal wszystkich. Chcesz przyciągnąć pracowników w Olsztynie (lub gdziekolwiek indziej) praktycznym systemem benefitowym? Postaw na pyszny catering firmowy.

Posiłki regeneracyjne w Olsztynie? Tutaj również pomoże Lunchspot!

Smaczne posiłki to świetny bonus do pensji, ale w przypadku niektórych zawodów stanowi prawny wymóg. Wiemy, że wiele firm potrzebuje obsługi żywieniowej w obu tych materiach – jako benefitu i na mocy państwowego rozporządzenia. Oferujemy więc specjalne menu regeneracyjne oraz profilaktyczne zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Zamawiając catering w Lunchspot możesz skorzystać z ulg ZUS, m.in. na posiłki BHP.

Szukasz cateringu dla pracowników na terenie Olsztyna? Oto powody, dla których warto wybrać Lunchspot

Dane pokazują, że aż 67% pracowników zjada podczas godzin etatowych dwa posiłki. Jedzenie trzeba kupić (udając się do sklepu poza godzinami pracy lub zamawiając je podczas niej) i przygotować (co wymaga poświęcenia dodatkowego wolnego czasu). Często generuje to więc nieoczywiste koszty dla pracodawcy. Dodatkowo, nieregularne lub niezdrowe jedzenie – a na takie decyduje się wiele osób, świadomie nie chcąc poświęcać na gotowanie wolnego czasu – może prowadzić do problemów zdrowotnych i spadku efektywności pracownika. Innymi słowy – jeść musi każdy, a zaniedbania w tym względzie mogą prowadzić do konsekwencji uderzających w pracodawcę.rnrnNie są to oczywiście żadne nowe obserwacje i firmy od dawna starają się im przeciwdziałać, korzystając z maszyn vendingowych lub tworząc lokalne stołówki. Rozwiązania te mają jednak wiele wad – od kosztów (zwłaszcza w przypadku fizycznych kantyn), po niemożliwość spełnienia oczekiwań żywieniowych wszystkich pracowników. To z kolei prowadzi do niezadowolenia wśród osób zatrudnionych, które stają się bardziej podatne na oferty pracy wolne od podobnych niedostatków. Regularnie dostarczane przez Lunchspot obiady pracownicze to propozycja wolna od podobnych wad. Posiłki dobierane są pod potrzeby klienta i mogą być tak różnorodne, jak różnorodna jest kadra pracownicza. Co więcej, wszyscy pracownicy otrzymują swoje lunche (zdrowe lunche!) w tym samym momencie, co nie tylko nie dezorganizuje pracy, ale umożliwia też pogłębienie relacji w kadrze pracowniczej. Zgrane zespoły nie tylko skuteczniej rozdysponowują między sobą zadania i efektywniej pracują, ale też niechętnie zmieniają pracę. Samopoczucie w miejscu zatrudnienia to jeden z ważniejszych czynników decydujących lojalności wobec aktualnego pracodawcy.

Usługi cateringowe Lunchspot a konkurencja – czym się wyróżniamy?

Aktywnie obserwujemy rynek pracowniczy oraz ofertę benefitów. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z wysokiego zapotrzebowania na rozwiązania bonusowe, dlatego pojawia się coraz więcej możliwości w tym zakresie. Lunchspot charakteryzuje jednak zestaw konkretnych rozwiązań, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

W jaki sposób realnie dostosowujemy się do potrzeb klienta?

— Szybko wdrażamy nasze rozwiązanie, szanując Twój czas. Niektóre firmy, by zacząć dostarczać swój catering, potrzebują nawet kilku miesięcy przygotowań. Nasze duże doświadczenie i zorganizowanie pozwalają na rozpoczęcie działania już w ciągu tygodnia (oczywiście wszystko jest uzależnione od wielkości firmy).
— Naszą specjalnością jest elastyczne podejście, bo pracujemy dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby. Nie wtłaczamy naszych klientów w sztywne ramy harmonogramów, ale tworzymy grafiki dostaw dopasowane do oczekiwań biznesowych partnerów. Poza benefitami dla pracowników biurowych oferujemy również catering dla pracowników fizycznych.
— Lunchspot to najlepszy catering dla firm w dobrej cenie – dbamy o Twoje pieniądze. Oferujemy Ci bezpłatną wstępną wycenę, zero opłat wdrożeniowych oraz rozliczanie wyłącznie dostarczonych posiłków (żadnego abonamentu!). Koszty możesz weryfikować wygodnie dzięki zbiorczym fakturom.
— Sprawdzona firma cateringowa dla firm? Olsztyn powinien sprawdzić Lunchspot!
— Chcesz poprawić wydajność pracowników, zadbać o lojalizację swojej kadry i przyciągnąć najlepszych specjalistów? System benefitowych posiłków pracowniczych to doskonały sposób na osiągnięcie tych celów.

Zadbaj o wizerunek firmy i zaprezentuj się w najlepszym wydaniu – już dziś zrób pierwszy krok w kierunku złożenia zamówienia i zgłoś się do Lunchspot po bezpłatną wycenę. Najlepszy firmowy catering? Olsztyn nie musi już dłużej szukać – Lunchspot jest tu już dostępny!