Catering dla firm Katowice

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

W czasach, gdy migracja zarobkowa jest łatwiejsza niż kiedykolwiek przedtem, a jednocześnie rośnie zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych pracowników, wyzwaniem dla pracodawcy staje się atrakcyjna oferta rekrutacyjna i utrzymanie zatrudnionych już osób w firmie. Istotne jest zapewnienie zespołom pracowniczym przyjemnej atmosfery wykonywania zadań służbowych, na którą przekładają się różne benefity, jak choćby korzystanie z usług firm cateringowych.

Bezpłatny lub dofinansowany posiłek dla pracownika to jeden z tych pozornie drobnych aspektów, które ostatecznie mogą przechylić szalę na korzyść pracodawcy przy zatrudnieniu bądź zatrzymaniu zatrudnionych już specjalistów na stanowiskach. Dobre menu, a więc smaczne i zróżnicowane dania, zwłaszcza serwowane regularnie w miejscu pracy, pośrednio pomagają też zresztą utrzymać wydajność zespołu na wysokim poziomie.

Najlepsze benefity pracownicze w Katowicach? Wybierz posiłki dla pracowników
Obserwując bieżące trendy łatwo zauważyć, że atrakcyjność posady mierzy się dziś nie tylko wysokością zarobków, ale też dodatkowymi świadczeniami na rzecz pracowników. Tu sprawdzają się rozmaite systemy benefitów. Karty sportowe, dopłaty do biletów (np. kinowych), vouchery na zakup produktów wybranych sklepów lub na skorzystanie z usług konkretnych podmiotów… Opcji jest wiele, a na ocenę ich atrakcyjności wpływ mają indywidualne preferencje poszczególnych pracowników, zależne od ich trybu życia i zainteresowań. Czy istnieje bonus pozapłacowy, który budzi emocje u niemal każdego? Tak – dofinansowanie posiłków. Bo chociaż nie każdy chętnie ćwiczy, czy chodzi do kina, to każdy musi jeść i ponosić koszty (finansowe i czasowe) z tym związane.

Lunchspot to też usługi cateringowe dla pracowników fizycznych na terenie Katowic!
W ofercie Lunchspot odnajdą się nie tylko klienci związani z pracą biurową, ale również działający w zawodach opartych na wysiłku fizycznym. Na bogatą ofertę cateringową Lunchspot składają się bowiem również posiłki regeneracyjne i profilaktyczne, zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Skorzystanie z naszych usług wiąże się z możliwością skorzystania z ustawowych ulg ZUS, np. na posiłki ważne z punktu widzenia BHP.

Z jakiego powodu warto skorzystać z oferty Lunchspot na catering dla firm w Katowicach?

Kompleksowe usługi cateringowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o potrzeby pracowników i polepszyć wizerunek swojej firmy na rynku pracowniczym. Dostawa posiłków do biura pozwala osiągnąć ten cel bez ponoszenia ogromnych kosztów obsługi własnej stołówki. Zapewniając pracownikom najwyższą jakość wyżywienia, pracodawca daje jasny komunikat, że zależy mu na komforcie zatrudnianego zespołu, co jest jednym z najważniejszych elementów procesu lojalizacji pracownika.

Na zadowolenie klientów Lunchspot składa się wiele czynników. Poza wysoką jakością usług chwalą sobie również niezawodną obsługę, konkurencyjne ceny oraz mniej oczywiste korzyści płynące z cateringu. Zaliczyć można do nich oszczędność czasu i wynikającą z tego zwiększoną wydajność pracowników, którzy spożywając jedzenie na miejscu, nie muszą wydłużać przerw, by odwiedzać pobliskie lokale z branży gastronomicznej. Nie do przecenienia jest też pozytywny wpływ wspólnych posiłków na integrację pracowniczą, co poza tworzeniem przyjemnej atmosfery również ma przełożenie na efektywność pracy w grupie. Jako firma cateringowa od lat pomagamy osiągnąć te wszystkie cele licznym partnerom, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, adresując swoją ofertę do firm na terenie Katowic i innych miast na terenie całego kraju.

Firma cateringowa Lunchspot a konkurencja. Co nas wyróżnia?
Catering dla firm to stale rozwijający się rynek. Doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło jednak Lunchspot wypracować rozwiązania, za których sprawą wyróżniamy się na tle konkurencji. Od lat działamy w myśl zasady, by zadowolenie klienta obejmowało zarówno kadrę kierowniczą firm, z którymi współpracujemy, jak i ich pracowników. Co oferujemy, aby dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb?

• Błyskawiczne tempo realizacji – w zależności od wielkości firmy i szczegółów usługi, jesteśmy w stanie rozpocząć realizację kontraktu nawet w ciągu siedmiu dni (w zależności od wielkości firmy). Już po tygodniu od podjęcia decyzji, Twoi pracownicy będą mogli zasmakować w pysznych daniach w ramach przygotowanego dla nich menu.
• Elastyczność na każdym poziomie – Ty nakreślasz oczekiwania, my dopasowujemy ofertę. Oferujemy usługi w zakresie cateringu dla pracowników biurowych, jak i posiłki regeneracyjne. Zamówione dania dostarczamy w godzinach i pod adres, który najbardziej Ci odpowiada.
• Atrakcyjne koszty – nasz catering to pełne bogactwo oferty z zachowaniem konkurencyjnych cen. Skorzystanie z usługi Lunchspot nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Opłatę uiszcza się jedynie za posiłki faktycznie dostarczone do pracowników zgodnie z treścią zamówienia. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań, wszystko to oferujemy bez konieczności opłacania abonamentu z góry.

Skorzystaj z usług cateringowych Lunchspot i wybierz najlepsze posiłki dla pracowników w Katowicach!

Aby zagwarantować klientom usługi cateringowe najwyższej jakości, zawsze wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i oczekiwania. Specjalizujemy się nie tylko w smaku, ale też w szeroko rozumianej jakości. Dbamy zatem o to, aby nasze jedzenie było przyrządzone ze świeżych produktów i odpowiednio zróżnicowane.

Siła Lunchspot nie zamyka się jednak wyłącznie w kompozycji menu. Punktualny dowóz o ustalonych z klientem godzinach, rozliczanie jedynie realnie zamówionych posiłków, szybka realizacja zamówienia – chcemy, aby doświadczenie klienta Lunchspot było jak najbardziej satysfakcjonujące. Tak właśnie rozumiemy dobry catering. Katowice, jako jeden z głównych ośrodków gospodarczych w południowej Polsce, zasługują na najwyższą jakość usług cateringowych. Jeśli więc Twoją firmę interesuje szczegółowa oferta dostosowana do konkretnych oczekiwań, to zapraszamy do kontaktu – przedstawimy ją bezpłatnie.