Catering dla firm Gdynia

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Rynek pracowniczy jest dzisiaj bardziej skomplikowany niż kiedykolwiek wcześniej. Duże zapotrzebowanie na wysoko wyspecjalizowanych pracowników z doświadczeniem sprawia, że najlepsi mogą przebierać w ofertach. Sposobem na zainteresowanie potencjalnego pracownika oferowaną posadą jest nie tylko podbijanie płacy, ale też dobry pakiet benefitów. Oferowanie bezpłatnego lub dofinansowanego posiłku to uniwersalna i jedna z bardziej kuszących opcji. Dodatkowo ma również szereg zalet dla samego pracodawcy – wzmacnia relacje w grupie pracowniczej i zwiększa wydajność pracowników.

Szukasz benefitów pracowniczych w Gdyni? Wybierz posiłki dla pracowników firm

Czy wiesz, że aż 67% osób spożywa w pracy 2 posiłki w ciągu dnia? Między innymi z tego powodu darmowe lub współfinansowane posiłki w miejscu pracy cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Vouchery umożliwiające nieodpłatne korzystanie z siłowni, bilety do teatru lub kina, zniżki w wybranych sklepach – to wszystko świetne propozycje, jednak najczęściej dla wąskiej grupy osób. Nie każdy pracownik ma bowiem chęć lub czas na regularne ćwiczenia, nie każdego fascynuje kultura i zdecydowanie niełatwo jest zebrać ofertę sklepowych zniżek, która wszystkich zadowoli. Zupełnie inaczej na tym tle wypada profesjonalny catering taki, jak Lunchspot.

W ramach naszych usług umożliwiamy elastyczne dopasowanie posiłków do potrzeb każdego pracownika. Oferujemy szeroki wybór menu dostosowany do każdego typu diet eliminacyjnych i potrawy z różnych zakątków świata. Podobnie czas dostarczania posiłków – ustalany jest według zapotrzebowania i oczekiwań firmy, a nie według odgórnego harmonogramu.

Posiłki regeneracyjne na terenie Gdyni? Lunchspot również ma to w ofercie!

W Lunchspot proponujemy profesjonalne usługi cateringowe nie tylko dla pracowników biurowych, ale też fizycznych. W naszej ofercie znaleźć można zarówno specjalne menu regeneracyjne, jak i profilaktyczne zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Sposób rozliczania usług Lunchspot pozwala na skorzystanie z ustawowych ulg ZUS, m.in. na posiłki BHP.

Powody, dla których warto skorzystać z oferty Lunchspot na catering dla firm w Gdyni.

Istnieje kilka różnych rozwiązań związanych z żywieniem pracowników – maszyny vendingowe, prywatne stołówki, czy stołówki wirtualne takie, jak Lunchspot. Pierwsze rozwiązanie ma raczej charakter przekąsek. W maszynach znajdują się częściej przysmaki dopełniające przerwy kawowe, a nie pełnoprawne posiłki. Firmowe stołówki oferują wartościowe dania, jednak codzienne menu rzadko jest w stanie zaspokoić gusta wszystkich. Ponadto, podobne rozwiązanie generuje ogromne koszty. Lunchspot pozwala zachować największe zalety klasycznej stołówki przy jednoczesnym zniwelowaniu kosztów jej funkcjonowania. Pracodawca nie musi utrzymywać żadnej infrastruktury, jednocześnie otrzymując pyszne jedzenie dostosowane do potrzeb i oczekiwań swoich pracowników. Posiłki dostarczane są w boxach termicznych, w tym samym czasie dla wszystkich, a każde opakowanie podpisane jest imieniem i nazwiskiem.
Walory smakowe posiłków i ich różnorodność to jednak nie jedyne, co nasza firma cateringowa ma do zaoferowania. Wybierając Lunchspot zaoszczędzisz czas swoich podwładnych. Pracownicy nie będą bowiem musieli wychodzić na lunch poza biuro – o określonej godzinie będzie na nich czekała zamówiona dostawa. Kolejną zaletą podobnego rozwiązania jest również regularne wspólne spożywanie posiłków, które zacieśnia relacje w grupie. Ludzie, którzy lepiej się znają, potrafią skuteczniej rozdzielać zadania i efektywniej współpracować. Finansowany przez pracodawcę lunch sprawia, że pracownicy czują, jak wiele znaczą dla firmy i chętniej pozostają jej wierni.

Co wyróżnia catering Lunchspot na tle konkurencji?

Firmy z branży gastronomicznej o profilu cateringowym pojawiają się na rynku coraz liczniej, jednak Lunchspot wyróżnia się na ich tle szeregiem udogodnień. Poświęciliśmy mnóstwo czasu, by dostosować naszą ofertę do oczekiwań zarówno pracodawców, jak i pracowników. Dzisiaj możemy więc bez obaw napisać, że proponujemy rozwiązanie wygodne i kompleksowe. Dlaczego?

— Lunchspot to gwarancja szybkiej realizacji. Czy wiesz, że proces wdrażania usługi przez inne firmy cateringowe może trwać cały tygodniami, a nawet miesiącami? W Lunchspot potrafimy rozpocząć działania nawet w ciągu tygodnia (oczywiście wszystko zależy od wielkości firmy).
— Naszą specjalnością jest elastyczność! Wiemy, że każdy biznes jest inny, dlatego niczego nie narzucamy i proponujemy przeróżne rozwiązania. Catering dla pracowników biurowych czy catering dla pracowników fizycznych? Dostawa rano, po południu, a może wieczorem? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie!
— Brak opłat wstępnych i abonamentowych. Korzystając z cateringu Lunchspot nie ponosisz opłat za nic innego niż posiłki dostarczone we wskazane miejsce. Realne koszty możesz śledzić dzięki wygodnym zbiorczym fakturom.

Profesjonalne usługi cateringowe dla pracowników w Gdyni? Postaw na Lunchspot!

Przepyszne zestaw lunchowe dostosowane do oczekiwań pracowników, regularne dostarczanie dań we wskazane miejsce o określonej godzinie, konieczność opłacania wyłącznie realnie zamówionych posiłków – to jedynie część zalet, które charakteryzują ofertę Lunchspot. Nie zwlekaj dłużej, już dziś zgłoś się do Lunchspot z prośbą o przedstawienie oferty i zyskaj nowy argument w walce o najlepszych pracowników na rynku. Dołącz do firm, które zdecydowały się nam zaufać, a dziś czerpią profity z tej decyzji profity w postaci zadowolonych i bardziej efektywnych pracowników!