Catering dla firm Kraków

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Chcesz podnieść wartość swojej firmy na rynku pracowniczym? A może szukasz zarówno cateringu benefitowego dla pracowników biurowych, jak i oferty dla pracowników wykonujących wzmożoną pracę fizyczną, czyli posiłków regeneracyjnych? Lunchspot powstał z myślą o kompleksowym zaspokajaniu potrzeb pracodawców i ułatwieniu im zwiększenia konkurencyjności swojego przedsiębiorstwa. Uważnie śledzimy zmiany na rynku pracy oraz obserwujemy ewoluujące potrzeby pracowników i właścicieli firm, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować profesjonalna usługi cateringowe na najwyższym poziomie, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Uniwersalne benefity pracownicze w Krakowie? Posiłki dla pracowników to oczywisty wybór!

W ostatnich latach na rynku pracowniczym daje się zauważyć ogromne zmiany. Pensja przestaje być jedynym czynnikiem decydującym o zmianie pracy przez pracownika. Na lojalizację osób zatrudnionych oraz jako element przyciągający nowych zainteresowanych posadą skutecznie działają zróżnicowane programy benefitowe. Wśród najpopularniejszych rozwiązań znajdują się platformy ze zniżkami do wybranych sklepów, karnety sportowe, czy bilety do kin lub teatrów. Te niskokosztowe rozwiązania mają jednak jedną zasadniczą wadę – wpisują się w potrzeby bardzo wąskiego grona, przez co często nie przynoszą zamierzonego efektu. Jakkolwiek bowiem aktywność fizyczna ma grono zagorzałych fanów (podobnie zresztą jak kino), to wciąż bardzo liczną grupę w społeczeństwie stanowią domatorzy i osoby ceniące sobie rozrywkę we własnych czterech ścianach. Czy istnieje sposób na zainteresowanie programem benefitowym większej grupy potencjalnych pracowników? Owszem, wybierając dofinansowanie posiłków. Każdy przecież musi jeść.

Lunchspot oferuje profesjonalny catering dla firm, a Kraków jest jednym z miast znajdujących w obrębie naszej działalności. Proponujemy elastyczne dopasowanie menu do potrzeb pracowników. Bazując na współpracy z najlepszymi lokalnymi dostawcami, oferujemy dania z kuchni całego świata, a także potrawy spełniające wymogi diet eliminacyjnych (np. wegetariańskie). Elastycznie podchodzimy do kwestii miejsca oraz czasu doręczania zamówień. Każdorazowo docierają one do miejsca przeznaczenia w boksach termicznych i opakowaniach podpisanych imieniem oraz nazwiskiem pracownika, by zminimalizować ryzyko pomyłek.

Posiłki regeneracyjne na terenie Krakowa to również domena Lunchspot

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza firma cateringowa spełniała oczekiwania jak najliczniejszej grupy przedsiębiorców. Właśnie dlatego w Lunchspot świadczymy profesjonalne usługi cateringowe nie tylko dla pracowników biurowych, ale również fizycznych. Poza benefitowymi zestawami lunchowymi w naszej ofercie znajdziesz specjalne menu regeneracyjne oraz profilaktyczne zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Zamawiając catering w Lunchspot możesz skorzystać z ulg ZUS, m.in. na posiłki BHP.

Z jakiego powodu warto wybrać profesjonalną obsługę cateringową dla pracowników Lunchspot?

67% pracowników spożywa w biurze dwa posiłki. Niektórzy przynoszą je ze sobą, inni zaś muszą korzystać z lokalnych możliwości – okolicznych sklepów, restauracji (również zamówień na wynos) lub chociaż maszyn vendingowych. Wszystkie drogi wiążą się z jakimiś kosztami – finansowymi oraz czasowymi. Idealnym rozwiązaniem dla pracownika pod względem zdrowej diety wydaje się lokalna firmowa stołówka, ta jedna generuje ogromne koszty dla pracodawcy. Regularnie aktualizowane menu nie jest też w stanie spełnić wszystkich potrzeb pracowników, w efekcie czego często nie doceniają firmowej kantyny. Wirtualna stołówka taka jak Lunchspot, która umożliwia skomponowanie idealnego menu, eliminuje wady fizycznego zaplecza kuchennego, pozostawiając same zalety – niskie koszta i zadowolonych pracowników.

Czym Lunchspot wyróżnia się na tle konkurencji?

Profesjonalna obsługa cateringowa dla firm to rozwiązanie wybierane coraz chętniej ze względu na rosnącą konkurencję na rynku pracy. Przedsiębiorcy zmuszeni są szukać nowych dróg, by przyciągnąć do siebie najlepszych kandydatów. Trend jest ten na tyle widoczny, że w branży cateringowej pojawiają się kolejne firmy świadczące usługi dla firm i pracowników.

Lunchspot wyróżnia się jednak znacząco na tle konkurentów. W jaki sposób?

— Szanujemy Twój czas. Większość firm cateringowych potrzebuje mnóstwa czasu na wdrożenie swojego rozwiązania. W Lunchspot, w zależności od wielkości projektu, jesteśmy w stanie wdrożyć nasze działania już w ciągu tygodnia.
— Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Wiemy, że każda firma jest inna, dlatego sztywnym pakietom i harmonogramom mówimy stanowcze nie. To Ty decydujesz, jakie i kiedy posiłki otrzymaja Twoi pracownicy. Poza benefitami dla pracowników biurowych oferujemy również catering dla pracowników fizycznych.
— Dbamy o Twoje pieniądze. U nas nie płacisz abonamentu, lecz rozliczasz się z realnie wydanych posiłków. Nie uiszczasz też żadnej opłaty wstępnej. Koszty możesz śledzić wygodnie dzięki zbiorczym fakturom.

Interesuje Cię firmowy catering? Kraków może już korzystać z oferty Lunchspot!

Idealny catering dla firm to smaczny catering w dobrej cenie. W Lunchspot oferujemy dania starannie przygotowane z najlepszych składników, dostosowane do oczekiwań twoich oraz Twoich pracowników. W pełni poświęcamy się obsłudze firm, które decydują się na współpracę z Lunchspot, gwarantując elastyczne, indywidualne podejście oraz konkurencyjne ceny. Wysoka jakość naszej obsługi wynika ze współdzielenia celu z naszymi klientami – potrzeby lojalizacji i utrzymywania długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi. Nie zwlekaj, już dziś zgłoś się do nas z prośbą o przedstawienie bezpłatnej oferty, by wkrótce czerpać profity ze współpracy z Lunchspot w postaci zadowolonych i efektywnych pracowników!