Catering dla firm Kielce

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Przyciągnięcie i utrzymanie w firmie wykwalifikowanego pracownika to dzisiaj trudne zadanie. Nie wystarczy już bowiem wyłącznie dobra pensja. Współcześnie od idealnego miejsca zatrudnienia oczekuje się odpowiedniego poziomu wyzwań i dodatkowych benefitów. Uniwersalnym sposobem na wzbudzenie zainteresowania na rynku pracy oraz lojalizację pracowników okazują się posiłki pracownicze. O ile bowiem nie każdy ćwiczy i skorzysta z karty na siłownię, o tyle każdy musi jeść. Dane pokazują, że w godzinach pracy aż 67% zatrudnionych robi przerwę na posiłek dwukrotnie.

Warty uwagi benefit pracowniczy dla firmy w Kielcach? Wybierz posiłki dla pracowników!

rnDodatkowe benefity mogą przesądzić o przyjęciu oferty przez przyszłego pracownika. Nawet najbardziej dochodowe przedsiębiorstwa nie są jednak w stanie pozwolić sobie na wszystkie dodatki. Decyzję w tym zakresie trzeba więc podejmować mądrze, wybierając rozwiązania o możliwie uniwersalnym charakterze. Niskokosztowe vouchery do kina, czy zniżki do lokalnych sklepów na pierwszy rzut oka wydają się interesujące, ale w praktyce pracownicy nie zawsze mają ochotę, potrzebę lub okazję z nich skorzystać. Zupełnie inaczej wypada w tym kontekście finansowanie lub dofinansowanie posiłków. Jako iż przerwa na posiłek jest nieodłącznym elementem dnia roboczego, a przygotowanie go w domu lub zamówienie wiąże się z dodatkowymi i niemożliwymi do uniknięcia kosztami, firmowy catering potrafi stanowić realny argument podczas rozpatrywania ofert zatrudnienia.

Usługi cateringowe dla pracowników fizycznych w Kielcach? Sprawdź Lunchspot!

Posiłki dla pracowników biurowych to warty rozważania benefit, ale tuż obok nich istnieją również posiłki dla pracowników fizycznych. Posiłki regeneracyjne wymagane są na mocy polskiego prawa. W Lunchspot oferujemy zarówno jedne, jak i drugie. Dbamy przy tym o to, by posiłki dla pracowników fizycznych przygotowywane były zgodnie z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Wybierając catering Lunchspot możesz skorzystać z ustawowych ulg ZUS, np. na posiłki BHP.

Dlaczego warto wybrać Lunchspot i skorzystać z oferty na catering dla firm w Kielcach?

Posiłki w miejscu pracy to nie tylko wygoda i oszczędność dla pracowników, ale również szereg zysków dla pracodawcy. Co zyskujesz, decydując się na naszą wirtualną stołówkę:
— Kompleksowy catering pozwala na zrezygnowanie z lokalnej stołówki. To klasyczne rozwiązanie nie tylko zwykle nie spełnia potrzeb wszystkich pracowników (menu musiałoby być naprawdę obszerne), ale też generuje ogromne koszty. W Lunchspot płacisz jedynie za zamówione dania.
— Wspólne spożywanie posiłków wzmacnia relacje w grupie i pozwala lepiej się poznać. Pracownicy, którzy wiedzą o sobie coś więcej niż tylko imię i nazwisko, potrafią lepiej zarządzać wspólnymi umiejętnościami oraz efektywniej rozdzielać zadania. Dużo szybciej wykonywane są też zadania wymagające współpracy.
— Catering dla firm to oszczędność czasu pracowników. Nie muszą bowiem poświęcać czasu na przygotowanie lub zamówienie posiłku. Mają więcej czasu na regenerację oraz na pracę, co przekłada się na lepsze wykonywanie swoich obowiązków. Kiedy pracownik czuje, że jego dobro nie jest pracodawcy obojętne i dokłada starań, by spełnić jego potrzeby, jest mniej skłonny do zmiany pracy.
— Przemyślany system benefitów to świetna reklama dla firmy. W połączeniu z dobrą pensją i pozostałymi warunkami pracy może przełożyć się na zwiększone zainteresowanie potencjalnych kandydatów, także tych o wysokiej renomie i wyspecjalizowaniu.

Profesjonalny catering Lunchspot – czym wyróżnia się na tle konkurencji?

Zdajemy sobie sprawę, że na rynku istnieje już naprawdę wiele firm cateringowych, jednak Lunchspot zdecydowanie wyróżnia się wśród nich (nie tylko na terenie Kielc, ale i całej Polski). Co sprawia, że to właśnie nam powinieneś zaufać?
— Szybki czas realizacji zamówienia – w zależności od wielkości zamówienia, jesteśmy w stanie rozpocząć dostarczanie posiłków już w ciągu siedmiu dni.
— Elastyczność – posiłki wegetariańskie, z kuchni polskiej, a może bez laktozy? Dostarczane rano czy w południe? Jesteśmy w stanie spełnić każde oczekiwania i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
— Brak dodatkowych kosztów – w Lunchspot płacisz wyłącznie za dostarczone posiłki. Nie wnosisz opłaty abonamentowej, ani wstępnej.

Najlepszy firma cateringowa dla pracowników? W Kielcach sprawdź Lunchspot!

Smaczne jedzenie przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z lokalnych restauracji z regularny dowozem w określonych godzinach; klarowne zasady współpracy i konkurencyjne ceny – czego więcej oczekiwać od oferty posiłków pracowniczych? Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę. Już dzisiaj możesz zrobić pierwszy krok w kierunku skutecznej lojalizacji pracowników, zwiększania ich efektywności i poprawy swojego wizerunku na rynku pracy.