Catering dla firm Rzeszów

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Systemy benefitowe to dzisiaj jeden z popularniejszych sposobów przyciągania wymagających i wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy oczekują od pracodawcy czegoś więcej niż tylko atrakcyjna pensja. Na rynku istnieje wiele rozwiązań bonusów pozapłacowych, ale problemem większości jest jedno – trafiają do bardzo wąskiej grupy zainteresowanych. Usługi cateringowe dla pracowników to rozwiązanie uniwersalne – nie każdy bowiem intensywnie ćwiczy, by bawiło go korzystanie z karty sportowej, ale każdy musi jeść. Na kupowanie, przygotowywanie i zamawianie jedzenia przeciętny człowiek poświęca naprawdę sporo czasu i pieniędzy. Posiłki w firmie stanowią więc obietnicę oszczędności, której trudno się oprzeć. Co więcej, oszczędności te dotyczą nie tylko pracownika, ale też pracodawcy.

Najlepsze systemy benefitów pracowniczych w Rzeszowie? Postaw na catering firmowy!

Rynek pracy przeszedł długą drogę od pełnego podporządkowania pracodawcy, aż do współcześnie umacniającego się dyktatu pracownika. Otwarte granice i ogromne możliwości migracji zarobkowej sprawiły, że dzisiaj to nie osoba szukająca pracy musi przypodobać się potencjalnemu szefowi, lecz to właśnie szef musi zainteresować specjalistę swoją ofertą. Co więcej, często równie istotne, co atrakcyjne wynagrodzenie, okazują się pozapłacowe rozwiązania benefitowe.rnrnZaczęło się od biletów do kina lub teatrów, przeszło przez systemy wymiany punktów na różnorakie zakupy i atrakcje oraz karty sportowe. Dzisiaj podobne rozwiązania to jednak za mało. Pracownicy zaczynają bowiem kalkulować, czy dany dodatek realnie im się opłaca, a cóż im po wizycie w teatrze, kiedy nawet nie lubią teatru?rnrnFirma cateringowa i codzienne posiłki dostarczane do miejsca pracy to prawdziwa rewolucja w świecie benefitów, która budzi powszechne zainteresowanie wśród pracowników. Rozwiązanie Lunchspot to propozycja szczególna. Dostosowujemy się do nawet najbardziej wymagających klientów i odpowiadamy na potrzeby żywieniowe każdego pracownika, niezależnie od rodzaju stosowanej przez niego diety eliminacyjnej, czy sympatii do wybranej kuchni świata. Dowóz posiłków ustalamy według zapotrzebowania, a nie odgórnych harmonogramów, co pozwala na wpisanie się w rytm firmy.

Posiłki regeneracyjne dla pracowników z Rzeszowa? Je również znajdziesz w ofercie Lunchspot!

Profesjonalna obsługa Lunchspot to nie tylko usługi cateringowe dla pracowników biurowych, ale też fizycznych. W naszej ofercie znaleźć można zarówno specjalne menu regeneracyjne, jak i profilaktyczne zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Sposób rozliczania usług Lunchspot pozwala na skorzystanie z ustawowych ulg ZUS, m.in. na posiłki BHP.

Dlaczego warto zdecydować się na fachową obsługę cateringową Lunchspot dla firm w Rzeszowie?

Istnieje wiele rozwiązań związanych z żywieniem pracowników. Do najpopularniejszych należą maszyny vendingowe i prywatne stołówki. Automaty z przekąskami trudno jednak nazwać dostawcami pełnoprawnego, zdrowego jedzenia, niezbędnego do zachowania przez pracowników formy i wysokiej wydajności (zarówno w ujęciu krótko-, jak i długoterminowym). Firmowe stołówki z kolei wiążą się z ogromnymi kosztami (infrastruktura, pracownicy), które często nie przekładają się na zadowolenie zatrudnionych osób. Rotacyjne menu trafia w potrzeby pracowników wybiórczo, co w wielu budzi frustrację i niezadowolenie.rnrnLunchspot to nowoczesna forma firmowej kantyny, tzw. wirtualna stołówka. Nie wymaga żadnej generującej koszty infrastruktury, a dostarczane każdego dnia pyszne jedzenie dostosowane jest do nawet najbardziej wyśrubowanych pracowniczych wymogów. Całość dociera do biura o określonej godzinie, w boxach termicznych, w tym samym czasie dla wszystkich. Każde danie podpisane jest imieniem i nazwiskiem pracownika, by uniknąć nieporozumień.rnrnWarto jednak pamiętać, że urozmaicone menu i idące za nim zadowolenie to nie wszystko, co pracodawca zyskuje wdrażając rozwiązanie Lunchspot. Przy dobrze zorganizowanym cateringu firmowym zysków jest zdecydowanie więcej:rnrn— Oszczędność czasu pracowników, przekładająca się na ich zwiększoną wydajność w pracy – dzięki Lunchspot nie muszą już ani myśleć o zamówieniu jedzenia, ani specjalnie po nie wychodzić, skracając czas nieobecności w miejscu pracy;rn— Zwiększenie efektywności pracowników, którzy spożywając razem posiłki zacieśniają więzi, poznają się i są w stanie lepiej rozdysponowywać między sobą zadania do wykonania;rn— Lojalizacja pracowników, osoby, które wiedzą, że firma troszczy się o ich komfort i czują się emocjonalnie przywiązane do grupy współpracowniczej, niechętnie zmieniają miejsce pracy.

Co wyróżnia catering biznesowy Lunchspot na tle konkurencji?

Wartość cateringu firmowego trudno przecenić, dlatego coraz więcej biznesów postanawia wdrożyć podobne rozwiązanie również u siebie. Zainteresowanie napędza rynek i tak pojawia się na nim coraz więcej usług gastronomicznych adresowanych do pracowników. Mimo dużej konkurencji Lunchspot wciąż wyraźnie się wyróżnia, oferując profesjonalne podejście i udogodnienia niedostępne w innych oferta. Co czyni naszą ofertę wyjątkową?rnrn— Twój czas jest dla nas ważny. Kiedy podejmujesz decyzję o inwestycji w jakiś system benefitowy, oczekujesz szybkiego jego wdrożenia. Czy wiesz, że w przypadku niektórych rozwiązań cateringowych okres przygotowania firmy do implementacji danego rozwiązania wynosi nawet kilka miesięcy? W Lunchspot całą operację potrafimy przeprowadzić nawet w tydzień (w zależności od wielkości biznesu).rn— Nasza elastyczność to Twój komfort. Każdy biznes jest inny. To my wpisujemy się w Twoje oczekiwania, a nie odwrotnie. W Lunchspot nie ma twardych harmonogramów i sztywnego menu. Jesteśmy otwarci na różne potrzeby dotyczące menu, czy czasu dostawy. Dodatkowo, poza cateringiem dla pracowników biurowych, mamy również ofertę posiłków regeneracyjnych.rn— Szanujemy Twoje pieniądze. Wybierając Lunchspot nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych opłat. Płacisz jedynie za realnie dostarczone posiłki. Żadnych kosztów wdrożeniowych, żadnych opłat abonamentowych. Wszystkie wydatki możesz wygodnie śledzić dzięki zbiorczym fakturom.

Sprawdzone posiłki dla firm? Rzeszów, catering Lunchspot jest już dostępny w Waszym mieście!

Szukasz idealnego benefitu dla pracowników? A może rozglądasz się za ofertą posiłków regeneracyjnych? W Lunchspot znajdziesz jedno i drugie. Wieloletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny, pełne zaangażowanie i najlepszy smak sprawiają, że zajmujemy solidne miejsce na biznesowym rynku gastronomicznym. Zadbaj o wizerunek swojej firmy oraz zadowolenie zatrudnionego zespołu – już dziś skontaktuj się z nami w celu bezpłatnego przedstawienia oferty.