Catering dla firm Radom

Organizujemy posiłki dla pracowników

Dowiedz się więcej

Zaufali nam najlepsi

Zależy Ci na przyciągnięciu najlepiej wykwalifikowanej kadry? Szukasz sposobu na poprawienie wizerunku Twojej firmy i zwiększenie lojalizacji pracowników? Rozglądasz się za firmą cateringową, która zadba o benefity dla Twojej firmy i pozwoli zrealizować ustawowy obowiązek posiłków regeneracyjnych? Lunchspot to kompleksowa odpowiedź na Twoje potrzeby. Wspieramy firmy we wszysktkich aspektach organizacji posiłków pracowniczych

Najlepszy benefit pracowniczy w Radomiu? Profesjonalny catering i pełnowartościowe posiłki

Atrakcyjna pensja to dzisiaj tylko jeden z branych pod uwagę przez kandydatów warunków zatrudnienia. W ostatnich latach daje się zauważyć rosnące zainteresowanie pracowników systemami benefitowymi. Początkowo bilety do kina lub teatru stanowiły jedynie miły dodatek do pracy. Z czasem jednak przekształciły się w zaawansowane systemy wymiany punktów czy karty sportowe, stanowiąc realnie wartościowy dodatek do comiesięcznej wypłaty. Upowszechnienie się benefitów nie tylko zmieniło podejście potencjalnych pracowników do analizy ofert na rynku pracy, ale też do samych bonusów. Pracownik nie cieszy się już z samej ich obecności, lecz dokładnie szacuje wartość ich obecności w swoim życiu.rnrnDarmowe bilety do ośrodków kultury, zniżki na zakupy, karty sportowe – to wszystko świetne benefity. Brakuje im jednak jednego – uniwersalności. Nie każdy czerpie przyjemność z wizyt w teatrze lub kinie albo uprawia sport. Czy potencjalny pracownik, którego chcesz zatrudnić, da się skusić podobnymi bonusami? Istnieje ryzyko, że nie. Możesz jednak je zmniejszyć, decydując się na skorzystanie w ramach benefitu z usług cateringowych dla pracowników, dopasowanych do ich potrzeb żywieniowych. Może nie każdy lubi oglądać filmy lub wyciskać kilogramy na ławeczce, ale każdy musi jeść. Co więcej, wszyscy mają świadomość z jakimi kosztami – zarówno finansowymi, jak i czasowymi – ta czynność się wiąże.

Ofertę na posiłki regeneracyjne na terenie Radomia również dostępne w Lunchspot

Obsługa cateringowa pracowników to nie tylko opcjonalne benefity, ale także ustawowy obowiązek. Właśnie dlatego w Lunchspot świadczymy profesjonalne usługi cateringowe nie tylko dla pracowników biurowych, ale również fizycznych. Poza benefitowymi zestawami lunchowymi w naszej ofercie znajdziesz specjalne menu regeneracyjne oraz profilaktyczne zgodne z Rozporządzeniem RM z dnia 28.05.1996 r. Zamawiając catering w Lunchspot możesz skorzystać z ulg ZUS, m.in. na posiłki BHP.

Dlaczego warto wybrać usługi cateringowe dla pracowników od Lunchspot?

Profesjonalna obsługa cateringowa dla pracowników to nie tylko sposób na przyciągnięcie nowych pracowników, ale też lojalizację dotychczasowych. Co więcej, regularne dostarczanie posiłków do miejsca pracy może przyczyniać się do zwiększenia wydajności i efektywności kadry pracowniczej oraz generować ogromne oszczędności. W jaki sposób?rnrn— Oszczędności wynikające ze wdrożenia Lunchspot oparte są na porównaniu kosztów alternatywnych rozwiązań. Pracownicza stołówka wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi związanymi z infrastrukturą oraz zatrudnieniem. Co gorsza, te koszty często nie przekładają się na realne zadowolenie pracowników. Zmieniające się menu raz trafia w potrzeby jednych osób, innym razem drugich. Wybierając wirtualną stołówkę —Lunchspot oszczędzasz na utrzymaniu jej fizycznego odpowiednika i zyskujesz gwarancję zadowolenia z wyżywienia wśród swoich pracowników – jest ono bowiem skrojone pod ich potrzeby;rn— Zacieśnianie relacji współpracowników – pomimo tego, że catering firmowy Lunchspot oferuje bardzo zróżnicowane posiłki, wszystkie dostarczane są we wskazane miejsce w tym samym czasie. Wspólne jedzenie posiłków przez zespoły pracownicze sprzyja zacieśnianiu więzi i poznawaniu się. Z jednej strony wpływa to pozytywnie na właściwe przydzielanie zadań (im lepiej pracownicy się znają, tym lepiej zarządzają swoimi umiejętnościami), a z drugiej na lojalizację pracownika. Osoba, która lubi swoje środowisko pracy niechętnie je zmienia;rn— Zwiększenie efektywności i wydajności pracowników – z jednej strony właściwie skomponowane i przygotowane jedzenie to gwarancja dobrego samopoczucia i dobrej formy zespołu. Z drugiej zaś catering firmowy sprawia, że pracownicy nie muszą zajmować się kwestiami żywieniowymi w godzinach zawodowych działań – zamawiać i wyszukiwać jedzenia, odbierać go z pobliskiej restauracji, stać w kolejce w firmowej kantynie itp.rn— Właściwie dobrany system benefitów przekłada się na zadowolenie pracowników. Osoba, która czuje, że pracodawca o nią dba, jest mniej skłonna do zmiany zatrudnienia. Chętniej również chwali swoją firmę, pozytywnie wpływając na jej wizerunek.

Czym firma cateringowa Lunchspot wyróżnia się na tle konkurencji?

W obliczu wyraźnego zainteresowania systemami benefitowymi, firmy cateringowe dla pracowników pojawiają się coraz liczniej. Dlaczego więc firmy z Radomia powinny postawić właśnie na catering Lunchspot?rnrn— Twój czas jest dla nas ważny. Każda firma cateringowa oferuje inny czas wdrożenia swojego systemu w firmie. W niektórych przypadkach może to zająć nawet miesiące! Ze względu na doskonałą organizacją pracy Lunchspot może być wdrożony w partnerskiej firmie już w ciągu tygodnia! (w zależności od wielkości danego biznesu).rn— Proponujemy kompleksową obsługę cateringową. Nieważne, czy potrzebujesz posiłków regeneracyjnych, benefitowych, czy jednego i drugiego – jesteśmy dla Ciebie. Oferujemy pyszne posiłki dostosowane do zróżnicowanych wymagań żywieniowych – tak pod względem składu (bez mięsa, glutenu, laktozy etc.), jak i światowych kuchni.rnDostosowujemy się do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Elastyczność to nasze drugie imię. To Ty decydujesz, kiedy i pod jaki adres dostarczane będę posiłki.rn— Szanujemy Twoje pieniądze. Bezpłatne przedstawienie oferty, bezpłatne wdrożenie Lunchspot i brak abonamentu – to rzeczy, które pozwolą Ci na oszczędność i pełną kontrolę wydatków. W Lunchspot płacisz wyłącznie za realnie dostarczone posiłki.rn— Wierzymy, że profesjonalne usługi to przejrzyste usługi. W Lunchspot wierzymy w proste i praktyczne rozwiązania. Posiłki docierają do firmy podpisane imieniem i nazwiskiem pracownika, by skrócić czas rozdzielania posiłków. Ty z kolei mmasz pełną kontrolę nad kosztami dzięki wygodnym fakturom zbiorczym.

Interesuje Cię firmowy catering? Radom może już korzystać z oferty Lunchspot!

Lunchspot to catering firmowy w nowoczesnym wydaniu – dostosowany do indywidualnych potrzeb, pełen pysznych i zdrowych opcji niezależnie od wybranej diety, dostarczany punktualnie według wygodne dla Ciebie harmonogramu. Uważnie śledzimy rynek pracowniczy, zachodzące w nim zmiany i dokładamy wszelkich starań, by wpisać się w jego potrzeby. Potencjalnym kontrahentom oferujemy nasza zaangażowanie i otwartość na wszelkie potrzeby. Prowadzisz firmę w Radomiu i szukasz sprawdzonej firmy cateringowej? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnego przedstawienia oferty.