Lunchkiosk — wygodne zamawianie posiłków bez telefonu

Przedstawiamy Lunchkiosk — innowacyjne urządzenie, które stworzyliśmy z myślą o pracownikach fabryk i linii produkcyjnych. Brak dostępu do telefonu czy komputera w czasie pracy już nie będzie przeszkodą w zamawianiu posiłków. Lunchkiosk może zostać umieszczony w dowolnym miejscu zakładu lub na hali produkcyjnej.

Dlaczego Lunchkiosk to rewolucja w organizacji żywienia?

Dofinansowanie posiłków pracowniczych i benefity lunchowe powoli stają się standardem w dużych firmach, które odnajdują coraz więcej korzyści w organizacji żywienia swoich pracowników. Pamiętajmy jednak, że praca przy linii produkcyjnej, wrażliwym sprzęcie czy w fabrycznym laboratorium rządzi się swoimi prawami. Pracownicy często muszą trzymać telefony komórkowe w oddzielnych salach i mogą z nich korzystać tylko podczas przerw (działanie fal elektromagnetycznych mogłoby zakłócić pracę urządzeń lub negatywnie wpłynąć na wskaźniki pomiarowe). Z kolei komputery znajdujące się na stanowiskach pracy nie służą realizacji celów prywatnych, a także często mają zablokowane niektóre funkcje lub strony internetowe. Lunchkiosk zainstalowany w firmie umożliwia szybkie zalogowanie się do systemu i zamówienie posiłku, który zostanie dostarczony o konkretnej godzinie do zakładu pracy.

Przydatne funkcje Lunchkiosku

Lunchkiosk jest najnowocześniejszym urządzeniem do zamawiania jedzenia w miejscu pracy. Oferuje wiele funkcji ułatwiających życie pracownikom i pracodawcom:

  • Błyskawiczne logowanie — wystarczy przyłożyć kartę do czytnika lub zeskanować kod QR, by móc zamówić jedzenie z konta pracowniczego.
  • Prostota zamawiania — pracownik może łatwo i szybko złożyć zamówienie na kilka określonych dni, wybierając spośród różnych restauracji.
  • Różne opcje płatności — karta, BLIK, szybki przelew, a może Android Pay lub Apple Pay?
  • Automatyczne rozliczanie dofinansowania i zapisywanie zamówień do raportu.
  • Doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie korzystają z telefonów komórkowych lub nie mogą mieć ich przy sobie w trakcie pracy.
  • Lunchkiosk zachęca pracowników do korzystania z benefitu lunchowego w miejscu pracy, podnosząc ich morale.

Jeśli przekonują Cię opisane funkcjonalności Lunchkiosku i widzisz jego zastosowanie w swojej firmie, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przy odpowiedniej wielkości zakładu pracy, możesz otrzymać go zupełnie za darmo! Skontaktuj się z teamem Lunchspot, by móc wprowadzić automatyzację do swojej firmy również w obszarze organizacji posiłków dla pracowników.