Przydatne funkcje LunchSpot, które musisz poznać

Stworzyliśmy Lunchspot — wirtualną stołówkę — z myślą o firmach i zatrudnionych w nich ludziach, by mogli wspólnie czerpać korzyści płynące z benefitu żywieniowego. Sam system oferuje swoim użytkownikom wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają zarówno planowanie lunchów samym pracownikom, jak i ich rozliczanie pracodawcom. W dzisiejszym artykule zapraszamy za kulisy naszego rozwiązania, byś mógł lepiej poznać funkcjonalności dostępne w ramach benefitu.

Lunchspot to system, który pozwala pracownikom zamawiać posiłki z dofinansowaniem od pracodawcy. Menu i dowóz oferowane w ramach usługi są dopasowane do potrzeb firmy oraz jej specyfiki działania (np. godziny dostaw dogodne dla trybu zmianowego). W ofercie dostępne są zupy, przekąski i pełnowartościowe dania z różnych restauracji.

Wygodne zamawianie posiłków na różne sposoby

Zamawianie posiłków Lunchspot jest możliwe z wielu urządzeń. Za pomocą kilku kliknięć można złożyć zamówienie przez przeglądarkę internetową lub aplikację. Dla pracowników, którzy w trakcie pracy nie mają przy sobie telefonów, stworzyliśmy Lunchkiosk — innowacyjne urządzenie umożliwiające zamawianie posiłków po zalogowaniu się do systemu. Użytkownicy mogą samodzielnie wybierać dania spośród restauracji, które są dostępne dla nich na dany dzień.

Samodzielne układanie menu na cały tydzień

Wiele osób lubi planować swój jadłospis na kilka dni do przodu. Lunchspot daje możliwość zamawiania posiłków z wyprzedzeniem. Użytkownik może podejrzeć w systemie restauracje i posiłki dostępne do zamówienia w kolejnych dniach i wybrać to, co będzie miał ochotę zjeść. Zamówienia można później zmieniać do godziny 8 rano w dniu dostawy. Takie rozwiązanie zapewnia korzystającym z Lunchspot wygodę i przede wszystkim możliwość ułożenia zdrowej diety bazującej na pełnowartościowych posiłkach (przy wszystkim daniach podana jest ich gramatura i kaloryczność).

Precyzyjne miejsca i godziny dostaw

Wychodzimy naprzeciw potrzebom mniejszych i większych firm, dlatego oferujemy dowóz posiłków pracowniczych w dowolne miejsce na terenie zakładu pracy. Oddalone od siebie hale, wielkopowierzchniowe magazyny? Żaden problem — możesz umówić dostawę do kilku miejsc, by pracownicy mogli odebrać lunch w dogodnej dla nich części fabryki. Jesteśmy elastyczni również pod względem czasu dostawy. Regularny dowóz posiłków w weekendy? Punktualna dostawa dla każdej z trzech zmian? Świeży lunch na nocnej zmianie? Wszystkim się zajmiemy — z Lunchspot nikt nie będzie głodny!

Automatyczny podgląd dofinansowania

W Lunchspot kwota dofinansowania od pracodawcy jest zawsze widoczna, dzięki czemu użytkownik ma stałą kontrolę nad jej wykorzystaniem. W zależności od tego, czy pracodawca oferuje pracownikom całościową kwotę do wykorzystania w miesiącu, czy określoną dopłatę na dzień, system podpowiada, ile pieniędzy zostało do wykorzystania w perspektywie miesiąca lub każdego dnia. Pracownik widzi również, jak kwota dofinansowania obniża ceny poszczególnych dań. Te proste funkcje powodują, że pracownicy chętniej wykorzystują benefit i bardziej doceniają jego wartość (widzą rzeczywiste przełożenie sumy dorzuconej przez pracodawcę na finalny koszt posiłku).

Autorozliczanie zamówień i integracja z systemem kadrowo-płacowym

Rozliczanie na własną rękę firmowych posiłków z dofinansowaniem bywa pracochłonne — trzeba każdorazowo zapisywać poszczególne zamówienia i ich kwoty, pilnować faktur, paragonów, czasem jeszcze dodatkowo ręcznie przenosić dane do systemu płacowego firmy. Klientom Lunchspot oferujemy prawdziwy gamechangerautomatyczne rozliczanie zamówień! Wszystkie posiłki (wraz z kwotami dofinansowań) zamówione przez pracowników są sumowane, a następnie raz w miesiącu prezentowane w formie raportu do pobrania. Żeby jeszcze bardziej odciążyć działy HR i księgowości, przygotowaliśmy również opcję integracji Lunchspot z najpopularniejszymi systemami kadrowo-płacowymi.

Nasz system projektowaliśmy z myślą o jak największej wygodzie firm i pracowników, dlatego mamy nadzieję, że funkcje, które tu przedstawiliśmy, uznasz za przydatne. Jeśli tak — nie czekaj, skontaktuj się z nami, by zupełnie za darmo przetestować nasze rozwiązanie. Może już pora na pełnowartościowe posiłki dla pracowników również w Twojej firmie?